BIOREZONANCE

Kočka jako biorezonátor

O biorezonančních účincích koček můžeme nalézt mnohé články, které ve velké většině čerpají ze stejného zdroje. Zde je jeden z takových článků. Líbil se mi ovšem proto, že uvádí i z ajímavé postřehy z praxe.

(celý článek: https://zdravi4u.cz/kocky-jsou-biorezonatory/)

Přišla žena a zeptala se, zda je možné, aby kočka léčila. Na můj dotaz popsala situaci, kdy jí byla diagnostikována rakovina dělohy, čekala na další vyšetření a termín hysterektomie (odnětí dělohy). V té době jí na klíně začala sedat její kočka, nechala se hladit a předla, pravidelně k ní šla několikrát denně, po několika týdnech na vyšetření zjistili, že nález zmizel, je negativní, žena byla zdravá.

Odpověděl jsem, že ano, že již ve starém Egyptě byly kočky uctívány jako bytosti, které dokážou transformovat jakoukoli, i negativní energii, na pozitivní, aniž by utrpěly újmu. Na rozdíl od psů, kteří rovněž přejímají negativní nebo „nemocnou“ energii od blízkých lidí, snaží se ji čistit, ale většinou při příliš velkém zatížení na tyto nemoci umírají.

V lékárně se setkávám s velkým množstvím lidí, kteří žádají léky pro své psy a po dotazu se ukáže, že zvíře i majitel trpí stejnou nemocí.

Pokud má člověk zdravotní potíže, bolí jej hlava, je rozzloben, je v hádce nebo dyskomfortu, a je současně v kontaktu s kočkou, jeho tep se postupně normalizuje, arteriální tlak se snižuje, zlepšuje se mikrocirkulace lidského těla, pomalu mizí napětí cév a hladkého svalstva, tělo se uvolní, snižuje se bolestivost. Ve spojitosti s těmito fakty mluvíme o biorezonančním efektu.

Kočky jsou přirozeným příkladem biorezonance, vytváří kolem sebe osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při zooterapii se doporučují pro hyperaktivní děti, které se po kontaktu s kočkami zklidňují, naopak děti uzavřené do sebe jsou aktivnější, veselejší, lépe se zapojují do společnosti. Kočky dokáží vycítit i ty nejjemnější pocity stresu, nervozity, ustaranosti, agrese nebo smutku u člověka – přijdou se přitulit nebo se položí na Vás a začnou příst.

Kočičí předení kolísá mezi dvěma základními frekvencemi 24 -150 Hertz. Kočka generuje tento zvuk při výdechu i nádechu a propouští jej do celého těla.

Většinou se domníváme, že kočky předou ve chvílích blaha. Předou ale i když jsou nemocné, zraněné nebo je něco bolí. *Některé kočky předou těsně před svou vlastní smrtí.

Kočka i ve spánku někdy přede. Tato vibrace pak zlepšuje a udržuje pevnost kostí, stav svalů, *které by jinak nečinností ve spánku ochabovaly. Dokonce napomáhá i hojení ran.

Pokud se vyskytují u kočky nádorové buňky, nacházíme je často v dolní části těla – a to především na ocase. Biorezonanční efekt k němu nedosahuje tak silně jako ke zbytku těla a tudíž většina onemocnění a narušení se týká především zadní části těla kočky. Když si tedy kočka na Vás lehne a začne příst, vaše dýchání, krevní oběh, svaly, vše začíná postupně rezonovat souhlasně s kočičími vibracemi a začíná se harmonizovat, uvolňujete se.

Pokud není v pořádku více členů rodiny, bude je kočka postupně obcházet, ale nejvíce času bude trávit s tím, kterému je nejhůř. Když Vás bolí hlava, když jste rozzlobení nebo ve stresu, objeví se kočičí miláček a můžete jej stokrát poslat pryč s tím, že na něj nemáte náladu nebo že potřebujete pracovat, kočka se o Vás stejně bude otírat, vrnět, mazlit se s Vámi a dokud se sama nerozhodne odejít, neodejde.

Tam, kde byla kočka, mizí díry a narušení biologického pole. Kočky jsou schopny přesně určit geopatogenní zóny. Kočka dokáže transformovat negativní energii. Proto místo, kde bude trávit nejvíce času, může být místem (ale nemusí) pro člověka méně vhodným, může to být místo negativní energie, místo kde byste neměli trávit moc času.

Kočky málokdy tráví většinu svého času tam, kde jim Vy dáte pelech. Jsou spíše tam, kde se mohou nasytit energií a protože dokáží, na rozdíl od většiny ostatních zvířat, využít i negativní energii, mohou se často zdržovat tam, kde je nějaký problém. Je tam totiž také pro ně větší klid, protože se ostatní zvířata daným místům vyhýbají – nejsou jim příjemná. Podobnou transformační schopnost mají i některé druhy společenského hmyzu, mravenci či včely, ze savců je nejznámější kočka.

Zase, na druhé straně, určitě nemusí člověk propadnout obavám, pokud se kočka přitulí k Vám nebo k malému dítěti. Hledat za tím vždy chorobu by byla úchylka. Kočky jsou společenské a přítulné, využijí TAKÉ negativní energii, a pokud mohou prospět, prospějí – ale i bez negativní energie je jim milé lidské teplo, normální lidské zdravé vyzařování i jemné vyzařování dítěte. Komu by nebylo?

Viděl jsem na vlastní oči případ, kdy se přátelil pes s kočkou. Když pes postupně stářím chátral, kočka jej udržovala ve zdraví a postupně i naživu masáží předními tlapkami a dodáváním bioenergie, takže mu významně prodloužila život. Lidí, kteří to viděli, bylo více.